שנה טובה, שנה של מתיקות וגלידה
ראש השנה הוא החג שבו מתיקות היא מילה נרדפת לברכה ולשפע. הרי מתיקות היא מה שאנחנו מבקשים לעצמנו כשאנחנו רוצים את כל הטוב שאפשר לקבל בשנה הקרובה ובחיים בכלל. מכיוון שכך, בארוחת החג של ראש השנה נהוג לאכול מאכלים מתוקים כשאנחנו מברכים אחד את השני בברכת "שנה טובה ומתוקה". לא בכדי תפריט החג המסורתי כולל חלה בדבש, תפוח בדבש, צלי בדבש או בסילאן, תירוש ענבים מתוק, ולא רק הילדים חוגגים על תפריט שמח שכזה.
הקינוח היצירתי והמפתיע
אחרי כל ההכנות המייגעות, הניקיונות והקניות, הבישול והאפייה והטרחה הרבה, מגיע לנו גם להקל על עצמנו בקינוח מושקע שיאפשר לנו יצירתיות רבה וקלות הכנה. הפעם נפתיע את האורחים ונבחר בגלידה בטעמים שאנחנו אוהבים. גלידה טובה היא לא רק הפתעה איכותית וטעימה, אלא היא גם פותחת לכם שפע של אפשרויות לשילובה בקינוחים יפהפיים ומקוריים במיוחד.
הצעות טעימות לקינוח עם גלידה
את הגלידה אפשר להגיש על מצע של תפוחים ולהזליף מעט דבש, לדוגמה, כדי לשלב אותה במסורת החג. המבחר העשיר של פירות סוף הקיץ מצוין להכנת סלט שעליו ינוח כדור גלידה בטעם מעניין. רעננו את עוגת הדבש המסורתית בתוספת כדור גלידה לידה לא רק לקינוח אלא בכלל. ואם אתם מאלה שאוהבים אותה כמו שהיא, בקערה, הזליפו מעט דבש או הוסיפו פינוקים כמו אגוזים ופירות יבשים. אם אתם רוצים להפתיע באמת ולקצור מחמאות על הקינוח, אנחנו מציעים לכם את אחת מעוגות הגלידה שלנו באיכות המוכרת ובטעמים האהובים, כך שלא נותר אלא להגישה ולאחל לכולם שנה טובה ומתוקה במיוחד.